Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reklama???!!!

17. 9. 2008

Reklama? Co to vlastně je? Schopnost reklamních předmětů, reklamních ploch, reklamních spotů a všeho vůbec, schopnost přitahovat lidské smyslové orgány.Vůní, obrazem, někdy i chutí??

si se ptáte co  to tady melu? Že?No abych Vám to osvětlila:-) Jela jsem jednou takhle ze školy) vlastně to bylo dneska)a předemně si sedl mladý muž:-) no prostě namachrovanej boreček.Rádoby fet:-D měl super FET bundu a k tomu na hlavě kšiltovku, tak jsem se tak mrkla na tu jeho čapku  a tam webové stránky firmy SCANIA :-D trošku legrační:D mno. A už mi to šrotovalo:D Je to docela chytrý takhle využít reklamní předměty, které si lidé koupí a nosí je, v případě oblečení-je to vlastně chodící reklama.

Už jen propiska nebo klíčenka, jsou tak přitahující a firmy se mohou vyřádit čím nápaditější barvy tím věčí úspěch:-) Čím lepčí material tím lepčí prodej, náklad na tyto výrobky jsou nízké spíše nulové a koupí si je lidé tím firmě přispějí k zisku a reklamu roznáší po celé republice:D

je to paradox:-D

a tak sedím před tímto individuem a v hlavě se mi honí jedna jediná myšlenka jestli když někdo vymýšlel kam ten webový odkaz dá, jestli ho třeba napadlo že jednou nositel téhle kšiltky jednou bude sedět v autobuse a tímto roznášet jejich reklamu???

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář